Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views

  • 61 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Lägenheten Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views Sydney ligger inom 8 km från tågstationen Town Hall och inom 5 minuters promenad från Eastern Suburbs Tennis Club.

Lägenheten erbjuder balkong, samt bekvämligheter som luftkonditionering. På detta boende kan gästerna utnyttja torktumlare i badrummet.

Lägenheten Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views har te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap.

För sportentusiaster har lägenheten ett utmärkt läge inom 2 km från Bondi Icebergs Pool och inom 2,1 km från Waverley Cemetery. Cirka 10 minuters bilresa från den här lägenheten kan du besöka Waverley Park. På gångavstånd från boendet hittar du Clovelly Beach. Lägenheten Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views ligger 150 meter från busshållplatsen Arden St at Dolphin St.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views Sydney
Beachside Escape 5 Min Stroll To Beach
Mobilpris

Beachside Escape 5 Min Stroll To Beach

508 m från boendet
Clovelly Beach Ground Floor Apartment With Garage
Mobilpris

Clovelly Beach Ground Floor Apartment With Garage

10
Exceptionellt 1 recension
666 m från boendet
Bright Family Retreat Near Coogee Beach With Parking
Mobilpris

Bright Family Retreat Near Coogee Beach With Parking

9.0
Utmärkt 3 recensioner
743 m från boendet
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Bondi Junction buss- och tågstation
    3 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Rum med Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Te- och kaffefaciliteter
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 05:00 till 10:00
    LicensnummerPID-STRA-57535
    Vanliga frågor
    • Ligger lägenheten Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views nära tågstationen?
      Town Hall tågstation ligger ungefär 10 minuter med bil från lägenheten Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Kingsford Smith flygplats
    10 km

    Tågstationer

    Bondi Junction buss- och tågstation
    3 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Coogee Beachside Bliss #6 - Pet-Friendly, Modern, Ocean Views Sydney

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng